TAÇ DUVAR PANELLERİ

TAÇ YAPI GRUBU'na bağlı Taç İzolasyon Ltd.Şti. nin Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği tescilli markası olan Duvarmatik®; Alçı Levha, Dış Cephe Levhaları, OSB, MDF vb. plakalar ve EPS ya da TAŞYÜNÜ izolasyon dolgulu olarak, son derece etkin ISI, SES ve YANGIN yalıtım kabiliyetlerine sahip Hazır Panel Duvarları, 2010 yılından itibaren Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi’ndeki modern tesislerinde üretmektedir.

Duvarmatik®, yapılarda iç ve dış duvarları dünya çapında inceleyerek, tüketici beklentilerini tam olarak karşılayabilen bir duvar hayal ederek işe başlamıştır.
Sınıfının en iyi ISI, SES ve YANGIN yalıtım kabiliyetine sahip, Ekonomik, Seri Üretilen,Çok Hızlı Montaj yapılabilen, yapının yükünü hafifleten, deprem sırasında yüksek kabiliyet gösterebilen yapı iç ve dış duvarları tasarlamıştır.

Dünya da bir ilk olmak üzere, bu üstün niteliklerin tamamını bünyesinde barındıran tasarımımız, Türk Patent Enstitüsü tarafından BULUŞ kategorisinde belgelendirilmiştir.
Duvarmatik® üretim süreci ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip olup, ISI, SES ve YANGIN dayanımları konusunda ülkemizin seçkin üniversiteleri tarafından yapılan test sonuçlarına sahiptir.
CE belgesine sahip Duvarmatik®, TSE tarafından hem marka tesciline hem de ürün patentine sahiptir.

Duvarmatik®  Hakkında daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirisiniz.

www.duvarmatik.com