TAÇ YAPI GRUBU

Taç Yapı Grubu : 2015 yılı sonuna kadar Taç Kereste markası adı altında, sektörde edindiği 20 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile Ahşap konusunda Antalya ili Manavgat İlçesinde 6.500 m2 kapalı ve 2.500 m2 açık alanda aralarında tasarımcı, mimar, kalifiye imalat ve montaj ekibinin de dahil olduğu 60’dan fazla çalışanı ile müşteri memnuniyetini kendine misyon edinerek kalıcı çözümler üretmektedir.
Ocak 2016 tarihinden itibaren Şirket TAÇ YAPI GRUBU adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Bu yeni yapılanma kapsamında, Dünyanın çeşitli Ülkelerindeki Kuruluşlarla sektörün ihtiyaç duyabileceği her türlü yapı ürünlerinin tedariki, imalatları ve montajı konularında çözüm ortaklığı yapmaya başlayarak kendisine yeni bir vizyon belirlemiştir.
Taç Yapı Grubu Teknolojik alt yapısı, ürün yelpazesinin genişliği ve yüksek kalitesiyle imalat yapan, faaliyet alanlarında öncü kuruluşlardan birisidir. Pazarlama ve satış stratejileri ile müşteri memnuniyeti alanında da Uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Grubun Şirketleri arasında bulunan Taç İzolasyon Ltd.Şti ise uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği tescilli markası olan Duvarmatik ; Türkiye genelinde aynı marka ile Yurtdışında ise Taçwallpanels olarak faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Duvarmatik ( Taçwallpanels )
Alçı Levha & Fibercement Hazır Panel Duvar ile ses, ısı ve yangın yalıtım levhalarını benzersiz ve patentli tasarımı, son derece etkin ISI,SES ve YANGIN yalıtım kabiliyetlerine sahip olarak, 2010 yılından itibaren Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesindeki modern tesislerimizde üretilmektedir.

Duvarmatik ( Taçwallpanels ) yapılarda iç ve dış duvarları dünya çapında inceleyerek, tüketici beklentilerini, tam olarak karşılayabilen bir duvar hayal ederek işe başlamıştır.
Sınıfının en iyi ISI, SES ve YANGIN yalıtım kabiliyetine sahip, ekonomik, seri üretilen, çok hızı montaj yapılabilen, yapının yükünü hafifleten, deprem sırasında yüksek kabiliyet gösterebilen yapı iç ve dış duvarları tasarlanmıştır.

Dünyada bir ilk olmak üzere, bu üstün niteliklerin tamamını bünyesinde barındıran tasarımımız, Türk Patent Enstitüsü tarafından BULUŞ kategorisinde belgelendirilmiştir. Duvarmatik üretim süreci ISO 9001 2008 Kalite Yönetim sistemine sahip olup, ISI,SES ve YANGIN dayanımları konusunda Ülkemizin seçkin Üniversiteleri tarafından yapılan test sonuçlarına sahiptir. CE Belgesine sahip Duvarmatik TSE tarafından hem marka hem de ürün patentine sahiptir.
Duvar panelleri ile alakalı daha detaylı bilgi edinebilmeniz için www.duvarmatik.com web adresini ziyaret ediniz. 

MİSYONUMUZ 
Taç Yapı Grubu olarak güçlü AR-GE alt yapısı kurmak suretiyle ürün kalitesi ve ürün yelpazesini arttırmak üzere yaptığı yatırımlar sayesinde sektöründe öncü firmalardan olma yolunda ilerlemek ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak genel misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ
Müşteri odaklı olmak ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet alt yapısını oluşturmak. . Ürünlerin Ülkemizde ve Yurtdışında yaygınlaşmasını sağlamak. . Üretimde, montajda ve dağıtımda, kalite hız istikrar ve güvenilirliği sağlamak. . İstikrarlı, verimli ve karlı büyüme elde etmek, istihdam sağlamak, Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve sektörün gelişimine örnek olmak. . Çalışanlarına iyiki Taç Yapı Grubu var dedirtecek İK Yönetimi politikalarını izlemek, eğitimlerle personel verimliliğini ve iletişim becerisini üst düzeye çıkarmak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak.